Sıkça Sorulan Sorular

Teklifleri İncele / Rezervasyon Yap butonuna tıkladıktan sonra açılan penceredeki Cep Telefonu alanına Bankamızda kayıtlı cep telefonu bilginizi yazıp, cep telefonunuza gelen güvenlik şifresini Güvenlik Kodu alanına girerek web sitesine giriş yapabilirsiniz. Bankamızdaki cep telefonu bilginiz yok ise ya da hatalı ise size en yakın TEB Şubesine giderek güncelleyebilirsiniz.
TEB Yıldız Ayrıcalıklar Dünyası’ndan faydalanabilmek için “Yıldız Bankacılık Müşteri Kriteri” olan; Türk Ekonomi Bankası’ndaki konut kredisi bakiyenizin yarısı ve/veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 100.000 TL – 1.000.000 TL arasında (veya üzeri muadili para) olma koşulunun yerine getirilmiş olması gerekmektedir.
TEB Yıldız Ayrıcalıklar Dünyası’nın sunduğu hizmetleri www.yildizayricaliklar.com sitesinden ya da TEB Yıldız Hattı 444 0 766’yı arayarak öğrenebilirsiniz.
TEB Yıldız Ayrıcalıklar Dünyası’nın sağladığı hizmetlerden yararlanma süresi, tekliflerin içeriklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin bir konser etkinliği ya da futbol müsabakasında faydanın süresi etkinlik günü olurken, hizmet sektöründeki tekliflerden yaralanma süresi daha uzundur. Tekliflerin detaylarında, kullanım süresiyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz.
Teklifleri, TEB Yıldız Ayrıcalıklar Dünyası web sitesi üzerinden talep edebilirsiniz.
TEB Yıldız Ayrıcalıklar Dünyası’nın sağladığı teklifin içeriğine göre değişiklik gösterecektir, çoğunlukla hizmet sektöründe randevu alınması gerekecektir. Tekliflerin detaylarında, kullanım koşullarıyla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.
Konaklama
Kaya Palazzo Kartalkaya

Kartalkaya'da Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort'ta indirim fırsatı!

Tüm Teklifleri İncele
Yeme - İçme
Greecology Maslak

Yunan ve Akdeniz Mutfağı

Tüm Teklifleri İncele
Alışveriş
Hästens Store - Ankara, İstanbul

Hästens’in uyku uzmanları, sizi mağazalarında bekliyor.

Tüm Teklifleri İncele
Lifestyle
La Maison Des Fleurs, İstanbul

Çiçekçilikte farklı bir anlayış ve kalite arıyorsanız…

Tüm Teklifleri İncele
Bu Aya Özel